Leczenie kanałowe zęba po sześciu miesiącach

Zab zaczal bolec w listopadzie-gleboka prochnica,wlozono lekarstwoPo 2tyg zab zaczal b.bolec na nowo.W grudniu otwarto zab,zdecydowano o kanalowym leczeniu-dzis dopiero mialam 1wizyte na leczenie kanalowe(wczesniej chorowalam)Dentystka stwierdzila ze wiercac w zebie wyleciala brunatna krew co moze swiadczyc o stanie zap.Dokonczenie kanalowego za 3tyg..czy zab tak dlugo wytrzyma i czy kanalowe po tak dlugim czasie(6mcprawie) mozza konczyc sie powodzeniem?Zab od czasu do czasu boli puchnie pulsuje.

Witam!
Rzeczywiście upłynęło sporo czasu,ale nic nie jest jeszcze przesądzone... Wiele zależy od tego czy są i jakie są zmiany w okolicy korzenia,o czym informuje zdjęcie rtg! Być może leczenie potrwa dłużej niż normalnie,ale proszę nie zakładać z góry,że się nie powiedzie !!! Jeśli ma Pani jakieś niepokojące objawy,zawsze przecież może pani skontaktować się z lekarką i rozwiać wątpliwości...
Pozdrawiam.