Półpasiec w 35-tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 35tyg ciaży, okazalo się,ze mam połpasiec,na ospe chorowalam mając 2latka. Teraz Przepisala mi P.Doktor hewiran 800. Przed w 6miesiacu miałam opryszczkę i przyjmowalam hewiran 200. Czy cos moze wpłynąć źle na maleństwo? Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

MOże mieć to niekorzysny wpływ na dziecki i najpewniej konieczne będzie wykonanie cięcia cesarskiego podczas porodu. WIęcej można będzie powiedzieć po badaniu USG płodu i po porodzie.