Półroczne leczenie kanałowe

witam mam problem z zębem... ząb jest leczony od pół roku kanałowo co dwa tyg wkładane lekarstwo cały czas jest tkliwy ale nie boli od poczatku minimalnie sie chwieje co robić ??? czy idzie go uratować

Witam, leczenie kanałowe nie jest leczeniem prostym. To czy powiedzie się, zależy od wielu rzeczy np:wielkości zmian okołowierzchołkowych, ogólnej odporności organizmu, umiejętności lekarza i wielu innych. Nie jestem w stanie powiedzieć Pani przez internet, nie widząc zęba, zdjęcia rtg co dalej może stać się z zębem. Proszę zgłosić się jeszcze raz do tego gabinetu i szczerze porozmawiać z lekarzem albo zmienić lekarza. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.