Polypi hyperplastici et adenoma serrated

WITAM.Robiłem kolonoskopię i pobrano mi wycinek.Rozpoznanie ; polypi hyperplastici et adenoma serrated [low grade]Jestem mężczyzną i mam 55 lat.Ojciec mój zmarł na raka jelita grubego.

Witam! A jakie jest pytanie? Domyślam się , że chodzi o interpretację wyniku?! Otóż wynik opisuje obecność polipów - nic nie mówi o podejrzeniu ani tym bardziej obecności nowotworu! WYMAGA PAN JEDNAK STAŁEJ BACZNEJ OBSERWACJI SPECJALISTYCZNEJ!!! zż