Polypi hyperplastici et adenoma tubulare LG w wyniku kolonoskopii z biopsją

witam. odebrałam wyniki męża kolonoskopii z biopsją.Proszę o wyjaśnienie. 1.polypi hyperplastici et adenoma tubulare LG( low grade glandular dysplasia)w poprzecznicy blady płasko-wyniosły polip 2mm usunięty 2.Polypus hyperplastasticus(fragmenta parva)-w zastępnicy 3 płasko-wyniosłe polipy 2 i 3 mm usunięto 3.Fragmenta parva polypoides mocosae-w esicy na 35cm 2 różowe płasko-wyniosłe 2mm usunięto. Proszę o wyjaśnienie jak postępować i jak zapobiegać ew. nawrotom pozdrawiam ula

z opisów wynika, że to zmiany łagodne, gruczolaki zwane polipami, ale najważniejsza jest opinia lekarza, który wykonywał kolonoskopie, on jeden wie, czy coś jeszcze zostało, czy to była biopsja, czy usunięcie całego polipa. Myslę,że conajmiej za kilka miesie cu trzeba bedzie powtórzyc kolonoskopię