Polypus endometrialis cum signis putrefactionis

Witam. Bardzo proszę o interpretacje wyniku badana patomorfologicznego: - endocervium cysticum - myometrium sine laesionibus. Polypus endometrialis cum signis putrefactionis. - myometrium cum endometrio in statu putrefactionis - myometrium cum focis adenomyosis - leiomyoma I intramurale corporis uteri - leiomyoma II intramurale corporis uteri - leiomyoma III inramurale corporis uteri - leiomyoma IV - cystula inclusiva ovarii dextri - oviductus dexter sine laesionibus Z góry bardzo dziękuję za od

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik badania wskazuje na obecność mięśniaków srodsciennych macicy, polipa macicy w stadium rozpadu, torbiel inkluzyjną jajnika prawego. Pozdrawiam