Pomarańczowe plamki u niemowlaka

Mojej 9 miesięcznej curce na buzi wyskoczyły pomarańczowe plamki nie wiem czy iść z tym do lekarza?Teraz wszyscy chorują i nie chciała bym żeby w przychodni czymś się zaraziła. Nie wiem co robić martwie się o nią.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić skóry dziecka, co wyklucza możliwość postawienia jednoznacznej diagnozy. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą pediatrą. Polecam Pani także przeczytanie artykułu: http://parenting.pl/portal/zmiany-skorne.