Wysypka na policzkach a skaza białkowa

Moja córka od 13 grudnia jest na bebilonie pepti ponieważ pojawiła się u niej wysypka na policzkach i lekarz podejrzewał skaże bialkowa. Po kilku tygodniach nastąpiła znaczna poprawa. Po wysepce na twarzy nie było śladu. Od kilku dni zauważyłam pogorszenie wyglądu policzków. Znowu pojawiła się wysypka. Czy jest możliwe ze to ponownie skaza czy może zmiana AZS ( na która mała tez cierpi)? dodam ze nie karmie piersią a mała poza behilonem pepti nic innego nie dostaje

Tak, może to być ponownie skaza białkowa, proszę iść ponownie do pediatry, nutramigen bedzie lepszy w tej sytuacji, ale jest na receptę.
Jeśli smak będzie się różnił i dziecko nie będzie chciało pić, proszę przestawiać stopniowo, tzn. najpierw 2-3 razy dać prawie sam bebilon i tylko 1 łyżeczkę nutramigenu w mieszance, następne 3 karmienia 2 łyżeczki nutramigenu i reszta bebilonu, następnie 3 lyżeczki nutramigenu itd., aż zostanie sam nutramigen - dziecko niepostrzeżenie zaakceptuje nowy smak.