Skaza białkowa u trzymiesięcznego dziecka

Witam, u mojej 3-miesięcznej córki pediatra stwierdził skazę białkową i zalecił zmiane mleka na nutramigen LGG. Mała pije to mleko już 4 tygodnie a na policzkach nadal wychodzi jej wysypka. Czy jest możliwość że to nie skaza na białko mleka krowiego? Pediatra stwierdził skazę przez wysypkę na policzkach, ciemnozielone kupy i ulewanie, które również nie ustało po zmianie mleka na Nutramigen LGG.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry ponownie.