Podejrzenie skazy białkowej i żywienie dziecka mlekiem modyfikowanym

Witam serdecznie, Moja córcia ma 3 miesiące i od miesiąca ma prawdopodobnie skazę białkową (tak powiedziała pani pediatra). Do tej pory mała jadła bebilon pepti1 jednak teraz w ogóle nie chce go jeść, płacze przed każdym posiłkiem a jak już zacznie jeść to zjada 60ml i koniec, sumując dzień zjada ok. 400ml mleka. podjęłam próbę i zmieszałam zwykły bebilon i pepti. zjadla 120ml. jednym łykiem:). co robić w takim przypadku? mogę dalej mieszać mleka? czy mam ją TERRORYZOWAĆ pepti? błagam o pomoc.

jeżeli przyczyną objawów jest skaza białkowa to podawanie zwykłego mleka modyfikowanego nawet w małych ilościach będzie nasilało objawy, proponuję ponownie skonsultować się z pediatrą