Podawanie innych pokarmów oprócz mleka dziecku

Mój synek od 2-go miesiąca życie je bebilon pepti(najprawdopodobniej skaza bialkowa),od 4 m-ca dostaje zupki i chętnie je zjada,natomiast nie chce owoców,w żadnej postaci,kleików,kaszek itp...dodatkowo od kilku dni nie chce jeść bebilonu pepti-na próbę podałam mu zwykły bebilon i od razu zjadł. Syn będzie kończył na poczatku kwietnia 7 miesięcy.Co robić?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry. Niemniej jednak w tym momencie warto wprowadzać nowe składniki pokarmowe zgodnie z planem żywienia dziecka. Nie każdy składnik jest przyswajalny przez dziecko tak samo.