Pominięcie 4. tabletki antykoncepcyjnej Qlaira

Witam biore tabletki qlaira, pominełam calkowicie tabletke nr 4, mialam ja zazyc o godz 18, co gorsze to o godz 16 mial miejsce stosunek do konca, po trzech dniach od pominiecia poczulam klucie podbrzusza a czasem klucie lewej badz prawej strony podbrzusza, nastepnie po kolejnych trzech dniach bol ponownie podbrzusza, czy mozliwe ze zaszlam w ciaze? W ulotce co prawda pisze ze jezeli nie przyjeto tabletki od 3 do 9 a odbyto stosunek w przeciagu 7 dni przed pominieciem trzeba zalozyc ze ciaza.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy są niespecyficzne i w tak krótkim czasie po stosunku mało prawdopodobne, żeby były objawami ciąży, jednak zalecam wykonanie testu ciążowego za około 1,5 tygodnia. Pozdrawiam