Pominięcie tabletki Qlaira a plamienie

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne qlaira, w poprzednim opakowaniu nie zazywal tabletek 4 i 5, w dniach pominiecia i jeden dzień po miał miejsce stosunek, wystąpiło krwawienie z odstawienia ale ponoć może wystąpić mimo ciąży? A przy drugim opakowaniu miałam wzdecia, bóle brzucha (kłucia) i przy 22 tabletce pojawiło się lekkie plamienie, bóle głowy, coś jak trądzik, czy możliwe ze jednak jest ciaza?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. Proszę koniecznie wykonać badanie beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa.