Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych w pierwszym tygodniu i odbycie stosunku

Witam ! Zażywam tabletki regulon. Niestety w pierwszym tygodniu przyjmowania zapomniałam o dwóch tabletkach 25.12 26.12 a rano 27.12 kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie. Zaraz po stosunku zorientowałam się i przyjęłam dwie pominięte tabletki i następną o tej samej godzinie co zawsze... Miesiączkę ostatnią miałam 18.12 .. Boję się ,że jestem w ciąży czy powinnam odstawić natychmiast tabletki ? Niestety aby zrobić test jest za wcześnie.

Brak zabezpieczenia przy tym opakowaniu tebletek. Proponuje stosować dodatkowe zabezpieczenie. Tabletek proszę nie odstawiać i poczekać. Prawdopodobieństwo ciązy jest duże ale nie 100 procentowe.