Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej a biały śluz

Dobry wieczór A więc,biorę tabletki antykoncepcyjne dwuskladnikowe(28sztuk),na dzień dzisiejszy przypada tabletka 24,następne dwie czerwone i dwie placebo, sytuacja wygląda tak: Całkowicie pominełam tabletke 17(biorę zawsze o godz 18ej) po czym ok godziny 21ej uprawialam seks z mężem (doszło do wytrysku we mnie),od tego czasu zauważyłam do dziś temperatura od 37 do 37.5,senność, sluz biały.Dziś przy 24 tabletce dostałam plamienie,przeważnie miałam przy 26 tabletce, czy to może być ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może być ciąża. Chociaż prawdopodobieństwo jest bardzo duże. Proponuję wykonać test ciążowy jak najszybciej a następnie ewentualnie udać się do ginekologa.