Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej a różowy śluz

Witam,w drugim tygodniu zapomnialam 2 tabletek antykoncepcyjnych, zamiast zazyc te pominiete wyrzucilam je, w 3 tygodniu mialam bardzo skape krwawienie, a w tygodniu tabletek placebo wybralam juz 6 zostala jedna,a miesiaczki brak...choc we wczesniejszych opakowaniach dostawalam miesiaczke po 3 tabletce placebo ,teraz mam lekko rozowy sluz...nie mam zadnych objawow ciazy. Co robic?

witam,
najprawdopodobniej krwawienia nie będzie. POjawiło się ono w środku cyklu.
W takim przypadku kiedy dochodzi do pominięcia tabletek, proponuję nie brać tabletek placebo tylko rozpoczynać nowe opakowanie.