Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej, ból podbrzusza i ryzyko ciąży

Witam.Przyjmuję tab.antyk.DayletteOd5msc(wcześniej przez2LprzyjmowałamYaz).29paźUprawiałam seks(z prezerwatywą).16lisZapomniałam o przedostatniej białej tabWg ulotki wyrzuciłam tab.placebo i zaczęłam nowy blister. Miesiączka nie pojawiła się.Tabletki z nowego blistra brałam regularnie.Jutro(19.12)biorę ostatnia tabletkę z blistra,a miesiączki nie mam.MIałam brązowe plamienia.Od ok5dni też są.Czasem czuję ból,tak jakby zbliżała się miesiączka.Czy mogę byćw ciąży?Przez te obawy ciągle się martwię.

Witam serdecznie. Wspomniane objawy nie są oznaką ciąży a raczej wynikiem wahań hormonalnych. Nie ma powodu do obaw.