Pominięta tabletka antykoncepcyjna a ryzyko zapłodnienia

Biore 2 opakowanie tabletek anty azalia poniewaz karmie piersia. Jednego dnia nie wzielam tabletki i maz zakonczyl stosunek we mnie, czy moge zajsc w ciaze? Tabletke pominelam po kakonczeniu pietwszego opakowania
ponad rok temu

Witam serdecznie. Szkoda, że nie pisze Pani w którym dokładnie tygodniu zapomniała Pani przyjąć tabletkę. Zawsze jednak, gdy dochodzi do pominięcia jednej z pigułek istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Jest ono największe gdy zapomnimy o tabletce w 1 lub 3 tygodniu.