Pomoc w interpretacji wyniku badania na toksoplazmozę w 15. tygodniu ciąży

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania, jestem w 15 tyg. ciąży i właśnie odebrałam wyniki na toksoplazmozmę i hiv, a o to wyniki : Toxo IgM 0.20 Non-React. Toxo IgG 1.3 Non-React. HIVcombo/Ab1.0.2/Ag p24 Non-React. Zastanawia mnie też co oznacza to dalsze oznaczenie badania na hiv (combo itd.). Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

combo jest to rodzaj przeprowadzonej analizy. Wyniki są ujemne. Proszę przy najbliższej wizycie pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu ciąże.