Ponowne i profilaktyczne stosowanie leku Mycosyst

Witam Serdecznie. Dostalam od lekarza lek przeciwgrzybiczy o nazwie Mycosyst.Stosowalam go tak jak zalecil.Ale nie dokonczylam 2 dawek profilaktycznie raz w tygodniu.Mialam tydzien odstepu i znowu zaczelam.Czy takie podjete na nowo leczenie tym samym lekiem jest skuteczne.Czy juz nie dziala?Z gory dziekuje za pomoc.

Witam,
trudno ocenić zakres działania leku obecnie.
Nie napisała Pani z jakiego powodu został on dokładnie przepisany, zawsze należy stosować się do ścisłych zaleceń lekarza.