Pokrzywka a plamy na skórze

witam.od tyg. mam wysypke wydaje sie ze to pokrzywka.chorowalam juz na to pare mesiecy temu, stad podejrzewam ze to pokrzywka tylko teraz plamy nie znikaja po kilku godz.utrzymuja sie juz tydzien.mieszkam w Uk.biore lek ktory przepisano mi poprzednim razem.ja chwile przestaje swedzec ale plam nadal sa.czy to normalne ze plamy utrzymanie ja sie juz tydzien? z gory dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
zmiany na skórze powinny zostać ocenione przez lekarza. Ich przyczyn może być wiele, w grę wchodzą przede wszystkim zmiany alergiczne/grzybicze, choroby infekcyjne. W żadnym przypadku leczenie "w ciemno" nie jest jednak wskazane.