Pokrzywka termiczna i czerwone plamy na skórze

Witam. 3 lata temu została wykryta u mnie pokrzywka termiczna, brałam leki, które pomagały. W zeszlym roku pokrzywka minęła teraz powróciły czerwone plamy przede wszystkim na dłoniach ale nie objawiają się już w czasie zimna czy ciepła i nie swędzą, biorę powdójną dawkę Clatry, która nie pomaga do tego od 3 tygodni czyli tak jak pojawiły się te plamy pojawił się mokry kaszel którego nie mogę wyleczyć żadnym syropem. Czy to może być jakaś nowa inna alergia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do nawrotu choroby. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który dobierze odpowiednie leczenie.