Ponowne pojawienie się torbieli po zabiegu jej usunięcia
Witam. Miesiąc temu mialam operacje wyluszenia torbieli obustronnych na jajnikach. Dzis bylam na izbie przyjec a w usg wyszlo,ze znow jest rorbiel,ktora ma 4cm. A nieacale dwa tyg temu tez mialam usg i bylo wszystko ok. Jak to mozliwe,ze w ciagu niecalych 2tyg torbiel jest widoczna i ma 4cm. ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, torbiele czynnościowe moga narastać szybko, jednakże w tym przypadku mogło to byc przeoczenie ze strony ginekologa przy wcześniejszym badaniu takze. Pozdrawiam