Ponowne pominięcie tabletki w 3. tygodniu

Witam. Miesiąc temu zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej w 3 tyg. Wzięłam zatem 2 tabletki naraz następnego dnia, dokończyłam blister i zaczęłam nowy, bez robienia przerwy. Niestety w tym miesiącu znów zapomniałam wziąć tabletki, i to znów w 3 tyg. Ponownie zażyłam dwie tabletki razem. Powinnam w tym przypadku, znów dokończyć blister i nie robiąc przerwy, zacząć nowy? Jakie są konsekwencje nierobienia kolejnej przerwy między blistrami?

Witam,
proponuję nie robić przerwy między blistrami, a na przyszłość bardziej pilnować przyjmowania tabletek.
Ochrona antykoncepcyjna może nie zostać zachowana obecnie.
pozdrawiam!