Ponowny okres 10 dni po miesiączce

witam, mam na imie Kasia i mam delikatne pytanie.Mam 25 lat jestem juz po pierwszej ciazy i odkad pamietam zawsze mialam miesiaczki nieregularne,ale teraz przyznaje ze mnie to zaniepokoilo dostalam ostatni okresu 25.12.2014 roku skonczyl mi sie 1.01.2015 ale teraz po tych kilkunastu dniach dzis znowu leci mi krew jak przy miesiace i wspolzylam z mezem bo chcemy poszezyc nasza rodzine.Chcialam sie zapytac bo to uwazam za wazna sprawe mam dosc duzo nadwage waze 116 kg.Czy mam isc z tym do lekarza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do ginekologa. Takie krwawienie musi być wyjaśnione.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Aby potwierdzić/ wykluczyć ciążę można wykonać test ciążowy w 14 dni po stosunku. W opisanej przez Panią sytuacji polecam kontakt z Pani ginekologiem.

z poważaniem
Michał Kurek