Ponowny okres a stosowanie Euthyrox

Witam, ostatni mój okres trwał od 7 do 10 września. Dziś (21 września) ponownie dostałam okresu. Czy to normalne? Dodam że przyjmuję leki: Euthyrox (mam lekką niedoczynność), Parogen, Kwetaplex xr.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jak długie ma Pani okresy. Jest to za krótki odstęp pomiędzy krwawieniami miesiączkowymi. Aby ustalić przyczynę konieczne jest wykonanie dodatkowych badań hormonalnych oraz skontaktować się z ginekologiem.