Ponowny stosunek po wytrysku a ryzyko ciąży

Dwa dni temu wspolzylam z chlopakiem. Kochalismy sie najpierw z prezerwatywa pozniej ja sciagnal zrobilam mu loda i doszedl. Penisa wytarl chusteczka. Ubralismy sie i po jakis 30-40 min kochalismy sie znou bez zabezpieczenia i tym razem nie doszedl. Czy jest mozliwosc ze jesli nie umyl penisa moglo po takim czsie dojsc do zaplodnienia.

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Stosunek w prezerwatywie nie daje 100% pewności co do skuteczności. Jeżeli jest pani w trakcie dni płodnych to nie można wykluczyć ciąży. PS Stosunek przerywany także nie jest pewną metodą antykoncepcji.