Czy po jednym stosunku można zajść w ciążę?

witam czy po 1 razie z chlopakiem spoznia sie okres? dodam ze mam nie regularne od paru lat a mam 18 lat , ale lekarze mowili ze u mnie wolno organizm sie przezwyczaja , chlopak nie dochodzil we mnie za kazdym razem wyjmowal wspolzylam z nim 4-5 dni przed miesiaczką a mialam przez kilka miesiecy miesiaczke normalnie pozniej jak okres mialam miec w tym dniu to znowu z nim wspolzylam ale znowu nie doszedl we mnie ..

Warto zadbać o zabezpieczenie, jesli nie planuje sie prokreacji.
Pozdrawiam.