Powtórny stosunek a ryzyko ciąży

Ostatnia miesiaczke mialam 24 grudnia(spoznila sie 1 dzien biorac pod uwage ze mam okres co 28 dni)1 stycznia kochalam sie z partnerem w prezerwatywie 2 razy. Po pierwszym razie zasnelismy obok siebie gdy sie obudzilismy okazalo sie ze prezerwatywa zsunella sie z penisa i sperma sie rozlala na lozko. Po jakims czasie(minelo na pewno ponad 20 minut) znowu sie kochalismy jednak partner nie umyl penisa ani rak. Czy jest mozliwosc zaplodnienia? Z obliczen wynika ze 2 lub 3 zaczynaja sie dni plodne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli drugi stosunek był zabezpieczony oraz antykoncepcja nie zawiodła to ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku.