Popękana skóra pod pachami

Proszę o pomoc .mam tak jakby poprzecinaną skórę pod pachami. Wygląda to trochę jakby na rozstępy. Jednak przepisane leki tylko ulżyły na jakiś czas/ brak swędzenia i pieczenia/. Czy ktoś wie jak można sie pozbyć tego żeby nie były tak widoczne. Z góry dziekuję za pomoc. Czytałem w internecie o Bio-Oil i Evolet i już nie wiem czy to na pewno rozstępy czy jakiś grzybiczne:( https://zapodaj.net/cb02f40e0e74b.jpg.html

Witam , temat jest bardzo szeroki np kontaktowe zmiany uczuleniowe ?/ dezodorant , proszek do prania itp/ , infekcja bakteryjna lub grzybicza , rozstępy tylko pod pachami - wątpię , szukałbym raczej czynnika miejscowo działającego. Pozdrawiam