Poprzeczne pęknięcia skóry na napletku

Dzień dobry, Od wielu lat, co jakiś czas pęka mi skóra na napletku. Są to drobne poprzeczne pęknięcia. Znikaką po jakimś czasie, ale są bolesne przy zsuwaniu napletka podczas oddawania moczu. Nie kojarzę bym był z tym kiedykolwiek u lekarza. Zastanawiam się skąd się to bierze i czy można złagodzić objawy i jakoś temu zapobiegać? Pozdrawiam.Paweł

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zalecić odpowiednie postępowanie konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.