Porada w sprawie łupieżu różowego Gilberta

Mam prośbę o pomoc w sprawie zdiagnozowanego schorzenia o nazwie "Łupież Różowy Giberta". U mojego 17 letniego syna rozpoznano tę chorobę na początku listopada 2014. Do dzisiaj, mimo stosowania maści ze sterydami, choroba nie przechodzi. Słyszałem, że zazwyczaj przechodzi po dwóch miesiącach, a upłynęło już ponad 3,5 miesiąca. Proszę o poradę, co można zrobić. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.