Porażenie nerwu twarzowego u 25-latka
Witam Mój mąż ma 25 lat dostał porażenie nerwu twarzowego rok temu prawdopodobnie przez bakterie,wirus przez ten rok mial rehabilitacje i inne zabiegi poprawilo się ale tylko w 70%,całe cialo mial sprawdzane w rezonansie oraz pobieranie płynu z kręgosłupa wszystko wyszlo dobrze bylismy u neurolog i powiedzial ze juz nic nie pomoże.I powiedziala ze jedna z pacjentek poszla na operacje.Pytanie gdzie do kogo się udać na taką operacje i jaki koszt takiej operacji ?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udać się do lekarza neurologa aby pokierowal w odpowiednie miejsce w Państwa okolicy
Żeby operować trzeba wiedzieć co, czyli musi być przyczyna np. konflikt naczyniowo- nerwowy, guz itd....
Porażenie/ niedowład nerwu twarzowego czasem występuje bez uchwytnej przyczyny, lub nie potrafimy dostępnymi metodami diagnostycznymi jej znaleźć.
Leczenie porażenia jest trudne ( farmakoterapia i rehabilitacja) i czasem nie daje pełnego powrotu funkcji nerwu.