Poród w 24 tygodniu ciąży a starania o następną ciążę
Mam pytanie urodziłam w 24 tc (poród naturalny ) przyczyna niedotlenienie szyjki macicy. Kiedy znów możemy się starać o dziecko ???

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Rozumiem, że chodziło Pani o niewydolność szyjki macicy. Okres rekonwalescencji powinien wynosić między 3 a 6 miesięcy. Sugeruję skonsultować się ze swoim ginekologiem, który prowadził poprzednią ciążę.