Poród w 24 tygodniu ciąży a starania o następną ciążę

Mam pytanie urodziłam w 24 tc (poród naturalny ) przyczyna niedotlenienie szyjki macicy. Kiedy znów możemy się starać o dziecko ???

Lek. Marta Gryszkiewicz

Rozumiem, że chodziło Pani o niewydolność szyjki macicy. Okres rekonwalescencji powinien wynosić między 3 a 6 miesięcy. Sugeruję skonsultować się ze swoim ginekologiem, który prowadził poprzednią ciążę.