Starania o ciążę od kilku miesięcy u 36-latki

Witam, mam 36 lat, regularnie miesiączkuję,nie choruje. Trzy lata temu urodziłam zdrowe dziecko. Ciąza bez powikłań, poród siłami natury. Od kilku miesiecy staramy sie o kolejne dziecko i nic. Co może byc przyczyna?Dodam,że regularnie odwiedzam ginekologa, który twierdzi,że jestem zdrowa. Pozdrawiam D.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani ile trwają już starania o dziecko. Warto bowiem pamiętać, że średnia w naszym kraju wynosi około 6 miesięcy. Jeśli zatem ginekolog stwierdził, że jest Pani zdrowa, proszę kontynuować starania.