Poronienia w 6-7 tygodniu ciąży

co jest przyczyna ze zachodze w ciaze potwierdza to ginekolog i po 6 , 7 tygodniach jest poronienie dodam iz mam troje dzieci z poprzedniego malzensta do jakiego lekaza sie udac aby mogl przebadac sie moj obecny maz ?

Witam! Najczęstsze przyczyny poronień to: wada genetyczna dziecka, leki, środki chemiczne, alkohol, narkotyki, nieprawidłowe zagnieżdżenie się jaja płodowego w macicy,
niewydolność ciałka żółtego, niedoczynność tarczycy, choroby przewlekłe i zakaźne. Oczywiście w każdym przypadku problemów z utrzymaniem ciąży powinien zostać przebadany również ojciec dziecka. tego typu badania przeprowadzają specjaliści androlodzy.