Poronienie i starania o kolejną ciążę

witam 4.11 poroniłam byłam w 11tc po zabiegu od razu zaczelismy z mezem starac sie o kolejne 9.12 dostałam plamienia takie jak na okres a 12.12 testy wyszły pozytywne zrobiłam poziom hcg i wyszło 1070 a po 48h wyszło 3120 czy dobrze wzrosło hcg i czy to nie za wczesnie

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ok, proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś wiećej powiedzieć.