Postępowanie po usunięciu gruczolakoraka

Witam serdecznie Jestem po operacji usunięcia nowotworu jelita grubego. Chciałem skorzystać z konsultacji medycznej. tylko nie wiem, czy zarejestrować się do poradni hematologicznej, czy onkologicznej. Chciałem się upewnić, czy chemioterapia będzie wskazana. Proszę o poradę w dalszym postępowaniu po usunięciu gruczolakoraka. Za poradę bardzo dziękuję

Konieczna jest teraz konsultacja onkologa ws dalszego leczenia - w znacznej części przypadków leczenie onkologiczne ma charakter skojarzony (angażuje więcej niż jeden tor leczenia).