Jak przyspieszyć wizytę u onkologa?

Jestem po usunięciu guza jelita grubego-gruczolakorak.Przeszedłem chemioterapię -30 zabiegów .Ostatni 5 stycznia.W poradni onkologicznej zlecono mi kolonoskopię i TK.Co uczyniłem.Chciałem zarejestrować się na wizytę w poradni /mam już tam kartę/.Wyznaczono mi termin na 20 czerwca.Czy nie jest to za późny termin?W czasie chemioterapii pani dr powiedziała mi ,że mam się kontrolować co 3 miesiące.Czy to jest szybkie leczenie onkologiczne? Mam kartę DILO.Co mam robić?

Jako lekarz nie mam żadnego wpływu na organizację służby zdrowia i wydaje mi się, że Pana pytanie powinno być skierowane do Narodowego Funduszu Zdrowia a nie na forum internetowym.