Grudki chłonne w obrębie jelita w wyniku kolonoskopii

Miałam robioną kolonoskopię , Lekarz pobrał wycinek i rozpoznanie histopatologiczne brzmi: Fragmenty jelita grubego z grudkami chłonnymi . Nic więcej w opisie nie ma. Wizytę mam za miesiąc , wiec nie wiem czy to coś poważnego .

Lek. Tomasz Budlewski

I nic więcej nie jest napisane? Przedstawiony wynik określa prawidłowy fragment jelita. Proszę udać się na wizytę zgodnie z wyznaczonym terminem. Bez poznania wyniku całej kolonoskopii ciężko jest coś więcej powiedzieć.