Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Postępowanie przy chondromalacji kłykcia bocznego i przyśrodkowego

Jestem po artroskopii kolana i okazalo sie ze mam ograniczona chondromalace kłykcia przyśrodkowego uda IV st i chondromalacja kłykcia bocznego i przyśrodkowego piszczeli II st. W czasie artroskopii mialalm zrobiona termoablacje i mikrozłamania. Moje pytanko jak dlugo będę na L4 i co mnie teraz czeka, co ja ma robic, lekarz kazal schudnac do konca roku 30kg jak ja mam to zrobic.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

To pytanie do operatora, który Panią operował

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy