Postępowanie przy stopie szpotawej

Jakaś rada na szpotawe nogi? Wada cały czas się powiększa w czego efekcie szybciej niszczę obuwie i krzywo chodzę. Rehablitacja? Ćwiczenia?

jeśli się powiększa to może jest przyczyna neurologiczna? proszę zgłosić się do dobrego neurologa. Rehabilitacja jest oczywiście konieczna ale trzeba wiedzieć czym jest spowodowanie narastania szpotawości może to neuropatia?