Poszerzenie przestrzeni płynowej kanału środkowego w rdzeniu kręgowym do poziomu Th5
Mam 28 lat, wykonano mi badanie MR, króre uwidoczniło: -poszerzenie przestrzeni płynowej kanału środkowego w rdzeniu kręgowym do poziomu Th5-anomalię rozwojową -bulging krążka międzykręgowego c2-c3 powodujący modelowanie worka oponowego -protuzję krążka międzykręgowego c3-c4 pośrodkową uciskającą worek oponowy -brak cech istotnej kompresji struktur nerwowych w obrębie kręgoslupa szyjnego -zmiany przerostowe migdałka gardłowego. Będę wdzięczna za opinię.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest objęcie opieką neurologiczną i konsultacja neurochirurgiczna. Opisane zmiany mogą być przyczyną dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa.