Poszerzone naczynia krwionośne w nosie

Dzień dobry mam poszerzone naczynia krwionośne w nosie i lecze sie na krwotoki z nosa miałam robiony zabieg odwarstwienie błony śluzowej przygrody nosa z przesunieciem płatków sluzówkowych miał robione kilka razy.Chcialam sie dowiedzieć czy istnieje możliwość rozwiazania problemu na zawsze i w jaki sposób?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić jednoznacznie bez możliwości dokładnej oceny stanu klinicznego. Bardzo możliwe, że leczenie zabiegowe (ablacja) powinna przynieść porządany efekt.