Potliwość, uczucie ciepłych uderzeń, wysypka

Witam od dosc dlugiego czasu mam poty, uczucia cieplych uderzen przechodzacych po ciele.Wysypka czerwona tak jak by pod skora pojawia sie w zgieciach brzucha i nie tylko czasem po prawej lub lewej stronie brzucha wyglada to jak czerwona kaszka ktora nie jest wypukla.. mam strasznie drazliwa skore nie moge ubrac koszulki bo skora mnie boli\ piecze..Jak ubiore koszulke to kłuje mnie wszedzie i zaczynam sie pocić i na plecach i pod pachami.. jest to strasznie nie wygodne.. Bardzo prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.