Powiększająca się brązowa plamka pod piersią

Pytanie do dermatologa. Witam od juz nie pamitam kiedy pod prawa piersia mam plame taka bronzowa.Nic sie nie dzialo az do momentu kiedy zaczela mnie lekko swedzic po c.dniu i maz zwrocil mi uwage ze jest coraz wieksza i faktycznie jest o wiele wieksza niz wczesniej. Zastanawiam sie co to moze byc i jak sie tego pozbyc? Malo ego zauwazylam ze ok3 takie mniejsze plamki wyszly mi kawalek dalej w tej samej okolicy. Do jakiego specialisty mam sie udac? Zaczyna mnie to martwic. Ta plama mnie nie boli.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.