Powiększanie biustu za pomocą leków

Witam, chciałam się dowiedzieć czy istnieją jakieś metody, może jakieś lekarstwa do zażywania pod opieką lekarską, które spowodują powiększenie biustu, który nie rozwinął się odpowiednio, np wskutek zbyt dużej ilości męskich hormonów w organizmie kobiety? Czy tylko operacja chirurgiczna może sprawić, że biust się w końcu pojawi? Nie chodzi mi oczywiście o powiększenie z niepełnego A do rozmiaru C czy nawet B, ale żeby chociaż z tego niepełnego A to pełne A się pojawiło. Bardzo to przykre.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przycyzną niewykształcenia się piersi są zaburzenia hormonalne to leczenie enokrynologiczne możę być pomocne (estrogeny i progesteron w zależności od rodzaju zaburzeń hormonalnych). ABy jednak rozpocząć tkaą terapie konieczny jest kontakt z endokrynologiem i ocena, czy w danej sytuacji jest ono możliwe.