Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lignany powiększają biust?

Do fitoestogenów zaliczamy izoflawony, kumestany, lignany - na stronie pisało, że tylko dwie pierwsze grupy mają działanie estogenowe. Czy to znaczy, że tylko dwie pierwsze grupy mogą powodować efektyky takie jak powiększenie biustu?
ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Do fitoestogenów zaliczamy izoflawony, kumestany, lignany - na stronie pisało, że tylko dwie pierwsze grupy mają działanie estogenowe.
Czy to znaczy, że tylko dwie pierwsze grupy mogą powodować efektyky takie jak powiększenie biustu?

Działanie fitoestrogenów jest podobne do estrogenów ludzkich. Jednakże nie jest to zalecana terapia z tego względu, że o ile estrogeny przygotowane jako leki przeszły gruntowne badania kliniczne, a ich produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości (usankcjonowanymi przez prawo).

Odpowiadając na pytanie: nie wiem jakie dodatkowe działania mają przytoczone związki ale te o działaniu estrogenowym mogą powodować delikatne nabrzmienie biustu (na pewno rozmiar nie wzrośnie a A do C) oraz poprawę wyglądu skóry. Niektóre pacjentki odczuwają również poprawę nastroju i mniejszą drażliwość. 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy