Kremy do powiększania piersi

Czy kremy do powiekszania biustu wplywaja na hormony ? i czy przez to moga powiekszac sie takze uda ?

Witam serdecznie,
kremy nie wywierają działania ogólnego, więc nie wpływają na gospodarkę hormonalną.

Pozdrawiam,
ES

Witam, zwykle kremy nie powinny mieć wpływu na gospodarkę hormonalną organizmu. Jednak naturalne metody "powiększenia" biustu zyskują popularność. Mówi się o tym,że wyciągi z niektórych ziół i roślin mogą mieć niewielki wpływ na stymulację estrogenów czyli żeńskich hormonów płciowych, które w okresie dojrzewania powodują,że piersi zaczynają rosnąć. Najbardziej popularne z tych ziół to kozieradka, dziki pochrzyn, palma sabałowa
pozdrawiam serdecznie
MO