Powiększona warstwa tłuszczu w jednej łydce

Witam, Moja lewa łydka oraz lewe udo są grubsze (różnica 3 cm). Co z tym mozna zrobić i jaki jest koszt. Dodam ze miałam robione usg żył i przy okazji powiedziano mi ze w tej jednej łydce grubsza jest warstwa tłuszczu a nie miesni jak podejrzewałam. Emilia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do chirurga plastycznego, koszt w dużej mierze zależy od osoby wykonującej podobne świadczenia.